کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم
کتاب صوتی, کتابخانه مکتب

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم – برایان تریسی

0

 کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم -برایان تریسی 


این کتاب برای فروشندگان بلندپرواز و افرادی است که مشتاق هستند تا فروش و درآمد خود را بلافاصله افزایش دهند. این کتاب برای کسانی فراهم‌شده که می‌خواهند جزء ده درصد اول فروش در زمینهٔ کاری خود قرار گیرند. همه ایده‌ها در این کتاب در جهت تبدیل‌شدن به فروشندگان برتر برای امروز و آینده برنامه‌ریزی‌شده است. این کتاب همچون یک سمینار فروش حرفه‌ای، روش‌ها و تکنیک‌های فروش توضیح می دهد.

ابتدا با بازی فروش بحث را شروع کرده و سپس به شرح مهارت‌های کلیدی که باعث بهبود نتایج شما می‌گردند، ادامه می‌یابد و در پایان اقدامات ویژه موردنیاز را ارائه می‌دهد.

برایان تریسی در کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم چه می گوید؟

برایان تریسی

برایان تریسی

آقای برایان تریسی می‌گوید که من زندگی‌ام را با مزیت‌های محدود آغاز نمودم. کارهای فیزیکی انجام می‌دادم و همیشه درباره پول نگران بودم. وقتی وارد کار فروش شدم برکت به زندگی من راه یافت. این به زندگی شما نیز می‌تواند راه پیدا کند. هرچه در کار فروش بهتر شوید، احترام بیشتری کسب می‌کنید و تبدیل به فرد مهم‌تری برای شرکت و دنیا خود می‌گردید.هر شرکتی برای بقاء به افراد نیازمند است. فروش بالا شماره یک موفقیت برای یک شرکت به‌ حساب می‌آید. شما می‌توانید یکی از عوامل این موفقیت باشید.

آقای تریسی در کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم می گوید : در طول 30 سال گذشته  500 هزار فروشنده را در 23 کشور آموزش داده‌. افرادی که بدون هیچ پولی و دوستی به آمریکاِ آمده بودند و حتی توانایی صحبت به زبان انگلیسی را هم نداشتند؛ اما از تکنیک‌ها و ایده فروش استفاده کرده‌اند و تبدیل به برترین فروشندگان بین‌المللی شدند. قانون علت و معلول یک قانون مسلم در سرنوشت انسان‌هاست.
این قانون می‌گوید که هر کاری را که دیگران می‌توانند انجام دهند، شما نیز می‌توانید. به شرطی که رمز کار را کشف کرده و تا جایی که به درجه استادی برسید آن را تمرین نمایید. به یاد داشته باشید که هیچ‌کس بهتر و باهوش‌تر از شما نیست. فروشندگان حرفه ای تنها 21 روش برای فروشنده برتر شدن را فراگرفته و تمرین کرده‌اند.
وقتی خودتان این ایده‌ها را بکار گیرید، به‌ سرعت متوجه نتایجش خواهید شد.

برایان تریسی در کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم می گوید؟

 

 

 

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم

 

آقای برایان تریسی می گوید: روزی از خودم پرسیدم ( چرا برخی از فروشندگان از دیگر موفق تر هستند؟ ) من شنیده بودم که 20 درصد از فروشندگان 80 درصد از کل مبلغ فروش را انجام می دهند . بنابر این کاری را کردم که زندگیم را تغییر داد. نزد موفق ترین فروشنده در شرکت رفتم و پرسیدم که او چه کاری انجام می دهد که مرا از او متفاوت می سازد. او به من یاد داد که چگونه سوال کنم و چگونه به قرار ملاقات فروش کیفیت بالا تری بروم

او به من آموخت که چگونه اعتراضات و بهانه گیری ها را پاسخ و سفارش بگیرم. سپس آنچه را آموخته بودم را به کار بستم و فروشم افزایش یافت. برایان می گوید ” وقتی دریافتم که کتابهایی در زمینه فروش وجود دارد.

آن ها را یکی پس از دیگری خریداری نمودم و هر روز صبح پیش از آن که کاری را آغاز کنم به مدت یک تا دو ساعت مطالعه نمودم. و فروشم حتی بیشتر افزایش یافت . سپس با سمینارها و برنامه های آوایی در این زمینه آشنا شدم . همانطور که به برنامه های آوایی به طور پیوسته گوش می دادم و در سمیناری که تشکیل می شد شرکت می کردم.

چیزی که بهترین فروشندگان در سال ها سال فرا گرفته بوذند آموختم و فروشم همچنان رو به افزایش بود. در ظرف کمتر از یک سال من از یک فروشنده دورگرد و خرده فروش تبدیل به مدیر یک سازمان چند ملیتی با درآمد هزاران دلار در ماه شدم . رمز موفقیت بسیار ساده بود .من تنها آموختم که فروشندگان برتر چگونه امر فروش را انجام می دهند . سپس همان کارها را انجام دادم تا جایی که توانستم همان نتایج را بدست بیاورم

 

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم

 

در اینجا برای شما کاربران عزیز سایت مکتب نوین کتاب چگونه فوق ستاره فروش شویم که توسط گروه فعال کامپیوتر پانته آ تهیه شده، قرار دادیم که امیدواریم مورد پسند واقع شود. لطفا به پادکست این کتاب صوتی ارزشمند گوش فرا دهید.

 

 

ارائه نظرات و پیشنهادات شما برای ما با ارزش هستند، لطفا ما را از دیدگاه های خود محروم نفرماید.

دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم +pdf


دانلود بخش اول

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم


دانلود بخش دوم

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم


دانلود بخش سوم

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم


دانلود بخش چهارم

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم


دانلود کتاب با فرمت pdf

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم


دیگر دانلودها

کتاب قورباغه را ببوس 

دانلود رایگان کتاب هدف 

دانلود رایگان کتاب قله ها و دره ها

دانلود رایگان کتاب قدرت عادت – چالرز داهیگ

دانلود رایگان کتاب 120قانون 

دانلود رایگان کتاب برای هر مشکل راه حل معنوی وجود دارد- وین دایر

دانلود رایگان کتاب راز موفقیت -وین دایر

دانلود کتاب هفت عادت مردمان موثر

دانلود کتاب اثر مرکب

دانلود كتاب چگونه تبليغات موفق بسازيم ؟

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *

آدرس پست الکترونیکی maktabnovin@gmail.comخبرنامه

به راحتی تمامی آموزش های ما را در اینباکس ایمیلتان دریافت کنید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و هر گونه کپی برداری با ذکر نام سایت مجاز می باشد.

قابل توجه نویسندگان، مترجمان و مسئولین انتشراتی که کتاب های آن ها در این سایت قرار دارد
در سایت مکتب نوین کتاب‌های صوتی و الکترونیکی که به صورت رایگان ارائه شده سعی و تلاش شده تا حد امکان قوانین کپی رایت رعایت شود

با این حال مسئولین محترم انتشاراتی که کتاب ‌صوتی و الکترونیکی شده‌ی انتشاراتشان را در این سایت مشاهده کرده‌اند و نظر مساعدی نسبت به قرار داشتن کتابشان در این سایت ندارند کافی است با ارسال ایمیل درخواست حذف کتاب را اعلام نمایند.

آدرس پست الکترونیکی maktabnovin@gmail.com